Yapmış olduğumuz ve yapacağımız işlerimizde özverili çalışma arkadaşlarımızla birlikte ekonomik çözümlerle taleplerinizi en doğru şekilde değerlendiriyoruz. Firmamız her daim müşteri memnuniyetini esas alarak alanında en iyisi olmak yolunda ilerlemektedir. Firmamız için en önemli konu müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizlere kaliteyi en hızlı ve uygun şekilde sunuyoruz. Yaptığımız tüm işlerde kaliteli malzeme ile en ekonomik olacak şekilde yapıyoruz.1000’in üzerindeki ürün yelpazesiyle ÖZD Metal olarak Gaziantep’ten Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Firmamız yeni kurulmasına rağmen, kurucumuz 10 yıla yakın sürede bu sektörde sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır. Dürüstlük ve kaliteli hizmet vermek bizim en önem verdiğimiz ilkelerimizin başında gelmektedir.

Sürekli Gelişim

Gerek ürün çeşitliliği konusunda gereksede beklenen ürün kalitesini geliştirme konusunda kendini gün geçtikçe yenilene bir firma olan ÖZD Metal, sektörde aranan bir markadır.

İş Deneyimi

ÖZD Metal; bilgi ve tecrübesi ile sürekli, güvenilir, kalıcı hizmetler üretmeyi ilke edinmiştir. Bu anlayışı ile ileri teknoloji gerektiren yapılara yönelik özel ürünler üretme kapasitesindedir.

Uzman Kadro

ÖZD Metal; pazar taleplerini karşılamak için deneyimli ve eğitimli personeli ile birlikte, satış sonrası da dahil olmak üzere müşteri memnuniyeti için çaba sarfeder.